Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Kniha návštěv

21. 4. 2010

Napište nám, těšíme se na vaše příspěvky

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

moc hezké stránky

(Julie Jakubův (Kiralyiova), 11. 10. 2012 0:02)

byly živé a snad se po mém vložení pozdravu všem znovu oživí.

moc hezké stránky

(Julie Jakubův (Kiralyiova), 11. 10. 2012 0:01)

byly živé a snad se po mém vložení pozdravu všem znovu oživí.

stránky MŠ

(Jitka Lantajová (Kubálková), 18. 1. 2011 15:32)

Vaše stránky se mi moc líbí. Dala jsem jejich odkaz na Facebook, aby si mohli zavzpomínat, případně navázat kontakt, i další, kteří tuto školku navštěvovali.

Vzpomínání

(Romana Ladická, 10. 11. 2010 18:51)

Dobrý večer, dovolte mi napsat pár řádek na Vaše stránky. Jsem bývalou obyvatelkou Jakubova, odstěhovali jsme se v r.1977, ale protože jsem v Jakubově prožila své dětství, nemohu a ani nechci na Jakubov zapomenout. Moc se mi líbí Vaše stránky, do této školky, tehdy to byly jesle, jsem vodila svého brášku Vašíka. Bydleli jsme nahoře u autobusové zastávky, za školou,můj otec jezdil tehdy pro ČSAD Ostrov. Za svobodna jsem se jmenovala Vorlová.Ještě nyní bydlí ve Vojkovicích moje teta se strejdou. Nejsem z té doby s nikým ve spojení, je mi to docela líto,ale nedá se nic dělat. Jsem ročník 1965.Alespoň takto mohu sledovat,jak jde život v Jakubově dál. Prosím pozdravujte Jakubov a lidi zde žijící, snad si na mě někdo vzpomene, protože jsme byli třeba spolužáci. Pracuji také ve školství,učím na ZŠ Mirovice, můžete se podívat na naše internetové stránky, www.zsmirovice.cz.Děvčata ze školky tam mají také pár fotografii.Přeji Vám hodně šťastných dětí a pohodu z dobře odvedené práce, osobní pohodu a zdraví. Romana Ladická, roz.Vorlová, email: romanalad@seznam.cz

Re: Vzpomínání

(Helena Novotná (Šimíková), 15. 11. 2010 20:14)

Ahoj Romano,já stále bydlím ve Vojkovicích,chodila jsem do třídy s tvým bratrancem Zdeňkem a trošku si na tebe pamatuji.Už 26 let pracuji v Mś Jakubov.Z tvých spolužáků (jestli si dobře pamatuji) v Jakubově bydlí Pavla Knitichová nyní Hudlerová,dále pak Milan Sirotek a ať přemýšlím jak přemýšlím jsou asi jediní.Občas přijede do Vojkovic Jana Mullerová.Pavle na tebe můžu dát kontakt.Pan Routa k nám do Mš chodí na obědy ten tě určitě učil.
Měj se hezky Hela

Re: Re: Vzpomínání

(Romana, 17. 11. 2010 17:38)

Dobrý večer, děkuji za zprávu.Prosím o předání kontaktu Pavle, ztratila jsem na ní adresu, když jsme se stěhovali. Pana Routu si pamatuji,tedy alespoň si myslím, že je to on, za mě byl myslím ředitelem školy. Na Janinu si také pamatuji, ještě jsem koukala na zprávy v době voleb a viděla jsem spot z Vojkovic,Luboš Garajů je také můj spolužák, dokonce jsme spolu seděli ve Vojkovicích ve škole v jedné lavici. Já si myslím,že si snad i vzpomínám na Tvé jméno, Šimíková Helena, ale obličej si nějak nevybavuji, je mi líto. Náš Zdenda ve Vojkovicích bydlí taky, jsem s nimi ve spojení,tak vím, že mají nad zatáčkou na Jakubov postaveno. Jsem ráda,že jsem se takto mohla s někým zkontaktovat. zdravím Jakubov a prosím pozdravuj pana Routu,jeho žena se myslím jmenovala Jana? Pěkné dny

:-)

(Lucie Zemanová, 11. 8. 2010 23:17)

Po dlouhé době jsem měla příležitost opět navštívit stránky "naší" mateřské školičky. Musím se přiznat, že jsem zamáčkla slzu v oku při prohlížení foteček. Jsou prostě skvělé,děti bezprostřední a atmosféra při pořádaných akcích je přímo úžasná. Čeká nás (vlastně Adélku) loučení s "naší-vaší" školičkou a už teď můžu zodpovědně říct, že na kolektiv této školky Aduška NIKDY nezapomene.Všichni jste se stali součástí jejího startu do života. Mockrát za vše děkuji.

Díky za Vaše stránky

(Miroslava Zemanová, 31. 5. 2010 14:11)

Chci poděkovat za Vaše stránky. Mám možnost sledovat činnost mé vnučky, Adélky Novotné, také touto cestou. Hlavně díky Vašim úžasným fotografiím. Přeji Vám spoustu dalších dobrých nápadů.

Re: Díky za Vaše stránky

(Miroslava Zemanová, 21. 6. 2010 17:06)

Jsme rádi, že se Vám naše stránky líbí a věřím, že přispějí k vytvoření užšího kontaktu mezi rodičovskou veřejností a mateřskou školou.Ještě jednou díky.
Helena Lukešová

:-)

(Lucie Zemanová, 31. 5. 2010 12:42)

Stránky jsou opravdu úžasné a fotečky bezkonkurenční!

Pochvala

(Zdeňka Ďurkovská a spol., 5. 5. 2010 11:49)

Jsem nadšená! Stránky jsou moc pěkné a užitečné. Děkujeme také za pěkné akce, včera ke Dni matek ... a koukám, že fotky už jsou vloženy. Perfektní!

Re: Pochvala

(p.Zdeňka Ďurkovská a spol., 24. 5. 2010 20:40)

Těší nás Vaše nadšení a děkujeme za pochvalu.
H. Lukešová

Krásné odpoledne

(Hedvika Šestáková, 5. 5. 2010 18:14)

Děkuji našim dětem a chválím paní učitelky za pěkné odpoledne připravené ke Dni matek.Moc hezké a stránky jsou úžasné.Přeji hodné děti a sposty spokojených rodičů.

Re: Krásné odpoledne

(p. Hedvika Šestáková, 24. 5. 2010 20:35)

Moc děkujeme za pochavalu a Vaše spokojenost nás těší, jen se omlouvám za zpožděnou reakci.
Helena Lukešová